0536 765 27 38

Sosyal Medyada Biz}

Gebze Jaluzi Perde

Gebze Jaluzi Perde

Kalitenin en yüksek seviyede olduğu ofis perdeleri arasonda aluminyum ve plastik malzemelerin birleşmesi ile farklı bir perde sistemi ortaya çıkmıştır. Jaluzi perde olarak farklı renk ve desen seçeneklerinden faydalana bilirsiniz. Pratik yapısı ve kolay çalışma mekanizması sayesinde kullanıcı dostu olarak hayatımızda yer alır. Farklı renk ve modeller konusunda resimlerimizi inceleye bilirsiniz.

Jaluzi perde özellikleri nelerdir, Jaluziler yatay sistemde çalışan birbirine paralel bantlarla oluşan mekanik sistemli perdelerdir. Ahşap ve mikro olmak üzere ikiye ayrılır. Ahşap jaluziler 25 mm ve 50 mm çeşitlere sahipken alüminyum profilli mikro jaluziler 16 mm ve 25 mm özelliği ile daha dar bantlara sahiptirler. Afrika ve Uzak Doğu’da yetişen ayons ağacından üretilen ahşap jaluziler daha önce yazlık mekanlara kullanılırken şu anda birçok kışlık mekanda da tercih edilmektedir.

Jaluzi Perde Özellikleri Nelerdir ?

Tamamen alüminyumdan oluşan mikro jaluziler ise ev ve iş yerleri için kullanım pratikliği sağlamasının yanı sıra zengin renk alternatifleri ile estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Jaluziler hafif nemli bir bez ya da statik plastik toz alıcı yumuşak fırçalar yardımıyla temizlenebilir.

Jalüzi perdeler mekanik olarak kullanıla bildiği gibi otomatik olarakta kullanabilir, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte konforunda artması kaçınılmaz oldu ve bağlamda jalüzilerede motorlu sistemler eklenerek otomatikle hale getirildi artık yerimizden kalkmadan perdelerimizi kapatıp açabilme özelliğine sahip oldu.

Ahşap jaluzi Perde

Ahşap farkı ve kalitesi ile diğer perdelerden bir adım önde olan ahşap perdeler hoş ve dekoratif bir görüntü sağlamaktadır. Klasik veya modern yapısı sayesinde hemen her ortamda kullanılabilmektedir. Çalışma mekanizması özel olarak tasarlanmıştır. Pratiklik ve dayanıklık ilkeleri esas alınarak üretilen bu perdeler, estetiklik açısından tül ve kumaşlı modellerin birleşimi ile de kullanılabilmektedir. Çok yönlü montaj sistemleri sayesinde, ister seniz duvara, isterseniz tavana kısacası dilediğiniz her yere bu perde sisteminin kurulması mümkündür.

Yapısında bulunan ahşap malzemelerin bambu ve ramin gibi ağaçların kullanılması sonucunda elde edilmesi bu perdenin ısı ve güneş ışınları konusunda alınacak en iyi önlem olduğunu göstermektedir. Dayanıklı yapısında dolayı çalışma mekanizması uzun ömürlüdür. Prensip olark yukarı aşağı inen ve satır aralarının kapanır açılır şekilde bir dizaynı tasarlanmış ve aynı zamanda bir bütün olarak oluşturulmuştur.

jaluzi perde satışı

Dilediğiniz renk ve desende oluşturula bilen bu ürünler ofis hayatınızda kullana bileceğiniz veya yatak ve oturma odalarında tercih edebileceğiniz kısacası kullanıldığı alanların hiç birinde sırıtmayacak ender ürünlerden birisidir.

Jaluzi Perde Kullanım Alanları

Jaluzi perdelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Metal ve ahşap olmak üzere farklı şekilleri vardır. İster villanıza ister işyerinize ister ise küçük çaplı bir ofisinizin camını kapatmak için jaluzu perdeleri tercih edebilirsiniz. Jaluzi perdeler kullanım açısından oldukça kolaydır . Kumaş olmadığıdan dolayı biraz ses çıkarsada işyerleri için ideal bir perde çeşididir.

Metal renkli jaluzi perdeler ile oldukça şık dekoratif ortamlar oluşturabilirsiniz. Bir çocuk odası veya bir oyun alanına ait bir odada renkli metal jaluzi perdeler oldukça şık ve gösterişli duracaktır.

Jaluzi Perde Temizliği Nasıl Yapılır ?

Jaluzi perde temizliği kumaş jaluzi perdelere göre daha kolay ve pratiktir. Metal yüzeyleri ıslak bir bez ile kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Çok fazla toz tutmaz ve hızlı bir şekilde temizliği yapılabilir. Daha çok iş yerlerinde kullanılmaktadır, fakat artık jaluzi perdeleri işyerlerinin haricinde evlerimizdede yavaş yavaş görmeye başlıyoruz.

Jaluzi perdeler hafif bir alüminyum malzemeden imal edildiğinden dar odalarda tercih edebileceğiniz odanızı temiz ve ferah gösterecek bir perde tercihi olacaktır. Tabi hanımların ev temizliğinde kolay ve hızlı temizlenmesinden ve gün ışığından istediğiniz açıda yararlanmanıza olanak sağlayan alüminyum jaluzi perdeler bu özelliklerinden dolayı tercih edebilecekleri güzel bir ürün olarak görüyoruz.

Motorlu Jaluzi Perde İle Normal Jaluzi Perde Arasındaki Farklar

Normal jaluzi perde ile motorlu jaluzi perde arasındaki en önemli fark motorlu jaluzi perdenin otomatik olmasıdır. Motorlu jaluzi perdeler daha çok rahatlığına ve konforuna düşkün kişiler için vazgeçilmezdir. Oturduğunuz yerden keyifle perdelerinizi açıp kapamaya yarayan ürün olan motorlu jaluzi perdelerdir.

Farklı bir perde makalemiz olan zebra perde yazımızı okuyarak zebra perdeler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

01 Mart 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN